Home

Зелен фон реч Сложен тенис франция размер поддържа марж

Новини - Българска федерация по тенис

Единият четвъртфинал на Откритото първенство на Франция по тенис при -  Новини 24/7
Единият четвъртфинал на Откритото първенство на Франция по тенис при - Новини 24/7

БТА :: Новак Джокович достигна до четвъртия кръг на Откритото първенство на  Франция по тенис
БТА :: Новак Джокович достигна до четвъртия кръг на Откритото първенство на Франция по тенис

Надал започна с чиста победа на Откритото първенство на Франция - Стадион

Френски топ тенисист отказа Олимпиадата - Тенис - Мъже - Gong.bg

Джокович предизвика международен скандал във Франция

Донски показа характер и обърна квалификант на старта във Франция - По  света и у нас - БНТ Новини
Донски показа характер и обърна квалификант на старта във Франция - По света и у нас - БНТ Новини

открито първенство на франция - Topsport.bg

Откритото първенство на Франция винаги се е славило като място,

БТА :: Трета титла на Ига Швьонтек в Откритото първенство на Франция по  тенис след успех в три сета над Каролина Мухова
БТА :: Трета титла на Ига Швьонтек в Откритото първенство на Франция по тенис след успех в три сета над Каролина Мухова

Статии на тема "открито първенство на франция" - Tennis.bg

Франция има нова втора ракета: 22-годишна московчанка се отказа да  представлява Русия - Tennis.bg
Франция има нова втора ракета: 22-годишна московчанка се отказа да представлява Русия - Tennis.bg

Рускиня от топ 50 ще представлява Франция – TennisKafe

Тенисист замени Франция за Мароко - Tennis.bg

Откритото първенство на Франция навлиза в решаваща фаза - Последни Новини  от DNES.BG
Откритото първенство на Франция навлиза в решаваща фаза - Последни Новини от DNES.BG

БТА :: Григор Димитров се класира за третия кръг на Откритото първенство на  Франция по тенис
БТА :: Григор Димитров се класира за третия кръг на Откритото първенство на Франция по тенис

Мъри спечели първата си титла от 2019-а година насам след триумф във Франция  - Тенис - Мъже - Gong.bg
Мъри спечели първата си титла от 2019-а година насам след триумф във Франция - Тенис - Мъже - Gong.bg

Виктория Томова отпадна от Откритото първенство на Франция по тенис |  Информационен център на Министерство на oтбраната
Виктория Томова отпадна от Откритото първенство на Франция по тенис | Информационен център на Министерство на oтбраната

Готов ли е Каспер Рууд за титла от Шлема?

Иван Иванов триумфира с титлата на международен турнир по тенис във Франция  - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
Иван Иванов триумфира с титлата на международен турнир по тенис във Франция - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Кори Гоф се класира за финала на Откритото първенство на Франция по тенис -  Труд
Кори Гоф се класира за финала на Откритото първенство на Франция по тенис - Труд

Каспер Рууд спечели скандинавския сблъсък и запълни финалната четворка в  Париж - Тенис - Dsport.bg
Каспер Рууд спечели скандинавския сблъсък и запълни финалната четворка в Париж - Тенис - Dsport.bg

Хърватия натрупа солиден аванс в сблъсъка с Франция – TennisKafe

Френската тенис федерация: Пер дойде в Рио да се влачи

Неочакван герой: Световният №144 донесе триумфа на Хърватия в група F след  победа над Франция - Tennis.bg
Неочакван герой: Световният №144 донесе триумфа на Хърватия в група F след победа над Франция - Tennis.bg