Резултати от "Аустрелиън Оупън" при жените

Адрияно Дженев е осминафиналист на Australian Open - Haskovo.info - Всичко  за Хасково
Адрияно Дженев е осминафиналист на Australian Open - Haskovo.info - Всичко за Хасково

Всеки, който пристигне в Австралия, ще бъде подложен на 3-дневна пълна  изолация - Tennis.bg
Всеки, който пристигне в Австралия, ще бъде подложен на 3-дневна пълна изолация - Tennis.bg

БТА :: Себастиан Корда, Карен Хачанов и Иржи Лехечка се класираха за  четвъртфиналите на Откритото първенство на Австралия по тенис
БТА :: Себастиан Корда, Карен Хачанов и Иржи Лехечка се класираха за четвъртфиналите на Откритото първенство на Австралия по тенис

Резултати от четвъртия ден на мъжкия Australian Open 2020 - Topsport.bg

Халеп няма милост, продължава без загубен сет в Австралия

Шампионка от Australian Open участва на тенис турнир в Пловдив | Община  Пловдив
Шампионка от Australian Open участва на тенис турнир в Пловдив | Община Пловдив

Историческо: Рекорден брой българи ще участват на Откритото първенство на  Австралия - Спортни новини
Историческо: Рекорден брой българи ще участват на Откритото първенство на Австралия - Спортни новини

Кой колко спечели от Australian Open 2020 - Tennis.bg

БТА :: Виктория Томова загуби от олимпийската шампионка Белинда Бенчич в  първия кръг на Откритото първенство на Австралия по тенис
БТА :: Виктория Томова загуби от олимпийската шампионка Белинда Бенчич в първия кръг на Откритото първенство на Австралия по тенис

Григор Димитров започна с победа Откритото първенство на Австралия. Първата

Австралия е първият четвърфиналист на ATP Cup - Topsport.bg

Експресен Димитров с перфектна победа на Australian Open - Тенис - Dsport.bg

Циципас оправда очакванията и ще бъде част от големия финал в Австралия |  Корнер.dir.bg
Циципас оправда очакванията и ще бъде част от големия финал в Австралия | Корнер.dir.bg

Шампионката от Откритото първенство на Австралия през 2020 година София

17-годишният Шан направи зашеметяващ дебют на Australian Open

Виктория Томова отпадна от Откритото първенство на Австралия по тенис -  Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Виктория Томова отпадна от Откритото първенство на Австралия по тенис - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Тенис Австралия с изявление - ще има ли Australian Open и ATP Cup - Tennis.bg

Australian Open 2020 ще има нов шампион при жените! 15-годишна американка  отстрани миналогодишния победител Наоми Осака - Topsport.bg
Australian Open 2020 ще има нов шампион при жените! 15-годишна американка отстрани миналогодишния победител Наоми Осака - Topsport.bg

България би Великобритания на отборния турнир по тенис в Австралия, следва  Молдова | Посоки Плевен - Новинарски сайт
България би Великобритания на отборния турнир по тенис в Австралия, следва Молдова | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Радост за България! Победен старт за Григор в Австралия

Милман е неочакваният герой за Австралия, домакините спечелиха групата си –  TennisKafe
Милман е неочакваният герой за Австралия, домакините спечелиха групата си – TennisKafe